W jaki sposób mówić o sobie jako o projektancie mody


Jestem i nader podekscytowany, żeby mieć możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, który jest sercem tego. Będę na miejscu w Los Angeles i w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.

Jestem projektantem i uwielbiam być projektantem; Myślę, iż tak dobrze się cieszy się mówić o projekcie. Uwielbiam pomysł współpracy z projektantami i markami … to rzeczywiście kreatywny proces.


https://www.jestmodnie.pl


Uwielbiam pomysł bycia siłą twórczą, myślę, że jest toż nadzwyczaj znaczące dla każdego procesu twórczego, ażeby stworzyć własne pomysły, ponieważ daje ci szansę zobaczyć i usłyszeć, co zatem jest naprawdę kreatywne. Uwielbiam, iż pracuję z ludźmi, którzy są perspektywę kreatywną, która sprawia, iż czujesz się zainspirowany.


https://modnyblog.pl


Jestem wielce optymistycznym facetem. Jestem zapaleńcem sztuki, która uważa, iż jest miejsce na wszystkie kreatywne typy na tym świecie. Więc jestem super pasjonatem mody i robi fajne rzeczy, i jestem dziewczyną, która myśli o upoważnienie kobiet. Kocham wszystkich kreatywnych ludzi na tym świecie.